Bankolu Okey

Farklı hesaplama seçenekleri ile okey oynama uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9 MB
  • Version 1.2.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Tarık Kadir GENCAL
Bankolu Okey, uygulaması farklı bir mantık da ülkemizde en çok sevilen oyunlardan olan okey oyunu oynama seçeneği sunan bir yazılımdır.

Bankolu Okey, uygulaması farklı bir mantık da ülkemizde en çok sevilen oyunlardan olan okey oyunu oynama seçeneği sunan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcıların telefonları üzerinde yapay zekaya karşı oynayabilecekleri eğlenceli bir seçenek sunup, normal okey tarzında oynanarak farklı puanlandırma sistemine sahip bir uygulamadır. Örnek vermek gerekirse normal okey oyununda, oyuncular normal el açma için 2 puan, gösterge yapma için 1 puan, çifte bitme için 4 puan ve okey vurma içinse düşülen puanların 2 katını kazanmaktadırlar. Bankolu Okey'de ise puanlama sistemi biraz daha farklıdır. Oyunda amacınız en hızlı şekilde elinizdeki taşları eşleyerek bitmek ve rakip oyuncuların ıstakalarında kalan eşlenmemiş sayıları ceza olarak hanelerine yazdırmaktır. Eli bitiren oyuncunun eli açtığı son taş diğer oyuncuların ellerinde kalan ve perlenmemiş sayıların toplamıyla çarpılır ve eli açan oyuncudan da 100 puan düşülür.

Uygulama içerisinde; oyuncuların ismini belirleme, ortam değiştirme, oyun hızını belirleme ve farklı seçenekler de kişisel düzenleme seçenekleri mevcut dur.

Daha Fazla Göster
Bankolu Okey indir